Stacjonarne podróże po Grecji

Zapraszam w fascynującą i wyjątkową podróż po Grecji. Podróż będzie niestandardowa, bo... stacjonarna ;) nie potrzeba urlopu, walizek i biletów, a będzie można sporo dowiedzieć się o Grecji.

Zapraszam wszystkich, którzy do Grecji w tym roku pojechać nie mogą a bardzo by chcieli. Tych, którzy się wahają albo nie wiedzą, gdzie powinni się udać. Zapraszam także tych, którzy wyjeżdżają do Grecji i chcieliby się dobrze do tej podróży przygotować.

Przewiduję 10 spotkań a na każdym przeniesiemy się w inny region Grecji. Odwiedzimy oczywiście Ateny i Saloniki, ale zajrzymy też na Peloponez, Kretę, oraz przyjrzymy się wyspom Dodekanezu, Heptanezu i Cykladom. Spotkania będą w poniedziałki o 18:00 i będą trwały 2 godziny zegarowe (pierwsze 1 lipca).

Zamierzam opowiadać o tradycjach greckich, o Grekach, o wspaniałej greckiej kuchni. Będą też podstawowe greckie zwroty, które każdy turysta powinien znać.

Spotkania w centrum Łodzi, przy greckiej muzyce i przy frappe. Szczegóły dotyczące miejsca spotkań, zasad uczestnictwa, kosztów i płatności pod adresem ciupa.aleksandra@gmail.com

Wszystkich dla których priorytetem w te wakacje jest język grecki, zapraszam na indywidualne, stacjonarne i internetowe lekcje języka greckiego na różnych poziomach zaawansowania. Stacjonarne odbywają się w Łodzi w centrum miasta. Do wszystkich kursów udostępniam hasła do autorskich zestawów ćwiczeń online oraz do autorskich słowników internetowych.

Zapraszam do kontaktu ciupa.aleksandra@gmail.com